Sepetim

KARİYER POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımızla biz bir aileyiz. Sermayemiz tecrübe kazanmış insan gücüdür.

İnsan kaynaklarımızı etkin ve verimli şekilde kullanmaktayız. Personelimizin eğitim ihtiyaçlarını belirleyerek, eğitim olanaklarını geliştirmekteyiz. Şirketimizin ve çalışanlarımızın güvenliğini, sağlık ve esenliğini ön planda tutarız. Topluma, doğa ve çevreye karşı sorumlu, ahlaki değerlere ve etik ilkelere uygun davranırız.

Tüm çalışanlarımızın, “insan” ve “sürekli gelişim” odaklı bakış açısına sahip olmalarını sağlayacak insan kaynakları uygulamalarını yürütür ve bu vizyona sahip insan kaynağını şirketimize kazandırırız.

Tüm çalışmalarımız ve paydaşlarımızla güvene dayalı sürekli işbirliği kurarız.

Her kademe ve düzeyde çalışanlarımızın gelişimini ön planda tutar, sürekli olarak “insana yatırım” yaparız. Çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlayarak “verimlilik”, “kârlılık”, “müşteri memnuniyeti” gibi şirket hedeflerine katkıda bulunuruz.

Takım olma bilinci ile hareket ederek müşteri, tedarikçi, çalışan işbirliği içinde faaliyet gösteririz. Sürekli gelişme bilinci içinde tüm süreçlerin verimliliğini artırırız. Denetimler yaparak gıda güvenliği standartlarının sürekliliğini sağlarız.

Faaliyetlerimizin sürdürülebilirliği için çalışanlarımızın potansiyellerini en üst düzeyde kullanacakları olanaklar sağlarız. Bizimle çalışan tüm personelimizin yaşam ve iş kalitelerini olumlu yönde etkileyebilmek için çaba gösteririz.

CV'lerinizi info@hidroekol.com 'a gönderebilirsiniz.