Sepetim

Hakkımızda

2013 yılında faaliyetlerine başlayan genç ve dinamik firmamız Hidroekol, yıllarca mobil ve endüstriyel alanda elde ettiği tecrübeyi, hızlı ve güçlü çözümler sunarak sektöre taşımaktadır.

Ostim Organize Sanayi sitesinde 2300 m²’lik kapalı alanda bulunan Hidroekol, hidrolik konusunda uzmanlaşmış personeli ile, müşterilerin ihtiyaçlarını belirleyerek, bu ihtiyaçlara göre hidrolik pompa-motor ve valf satışı, bu ürünlere ait yedek parça satışı, imalat ve tamir bakım hizmetleri sunmaktadır.

Bunun yanı sıra, dış servis hizmetleri ile de aradığınız çözüm ortağınızdır.

Bünyemizde bulunan test ünitemiz ile her marka hidrolik pompa ve motorun revizyon ve bakım işlemlerinin yanı sıra, test işlemleri de yapılmaktadır. Sektörde alternatif çözümler sunarak, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, bu konuda en iyi hizmeti, en doğru zamanda ve en uygun şartlarda yapmayı hedeflemiştir.

Vizyonumuz

Yönetim felsefemiz; müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak, hedef pazarlarda şirketimizi aranılan bir marka haline getirmek, kendimizi sürekli gözden geçirmek ve sürekli büyüme potansiyelini değerlendirmektir.

Misyonumuz

Sürekli değişen ve gelişen Dünya pazarında; teknolojiyi takip ederek performansını ve müşterilerine sunduğu hizmeti sürekli geliştirmek ve sektörün lider şirketi olmaktır. Yaptığımız her işin yüksek kalite içermesiyle, müşteri memnuniyetine olumlu yönde katkı sağlaması amaçlanmaktadır.